Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 sep 20:00 Braakhuizen 1 (zaal) ESZVV Totelos 6 (zaal)
1 okt 8:45 Braakhuizen JO7-1 Geldrop JO7-2JM
1 okt 8:45 Braakhuizen JO7-2JM RPC JO7-1
1 okt 9:00 Braakhuizen JO9-1 RKSV Nuenen JO9-3
1 okt 9:00 Braakhuizen JO9-2 SV Unitas'59 JO9-6JM
1 okt 9:00 RPC JO8-2 Braakhuizen JO8-1
1 okt 9:00 Stiphout Vooruit JO8-2 Braakhuizen JO8-2
1 okt 9:05 SV Unitas'59 JO7-7 Braakhuizen JO7-1
1 okt 9:05 Braakhuizen JO7-2JM Geldrop JO7-1JM
1 okt 9:25 Braakhuizen JO7-1 RPC JO7-2
1 okt 9:25 SV Unitas'59 JO7-8 Braakhuizen JO7-2JM
1 okt 10:00 Mierlo Hout JO11-3 Braakhuizen JO11-2
1 okt 10:00 Mifano JO10-1JM Braakhuizen JO10-1
1 okt 10:00 Braakhuizen JO10-2 Tivoli JO10-1
1 okt 10:00 Mifano JO10-4 Braakhuizen JO10-3
1 okt 10:15 Acht JO11-2 Braakhuizen JO11-1
1 okt 10:30 DBS G1 Braakhuizen G2
1 okt 11:15 Braakhuizen JO12-1 SV Valkenswaard JO12-1
1 okt 12:00 DVS JO13-2JM Braakhuizen JO13-2
1 okt 12:45 Braakhuizen JO14-1 Nieuw Woensel JO14-3
1 okt 13:30 MVC JO16-1 Braakhuizen JO16-1
1 okt 15:00 Braakhuizen 50plus6x6 Oirschot Vooruit 50plus6x6
1 okt 15:00 Braakhuizen VE1 RKGSV VE
1 okt 15:00 Braakhuizen VE2 OirschotV. VE1
2 okt 9:45 Pusphaira 4 (zon) Braakhuizen 3 (zon)
2 okt 10:00 S.V. Brandevoort 7 (zon) Braakhuizen 5 (zon)
2 okt 11:00 Braakhuizen 2 (zon) De Valk 2 (zon)
2 okt 11:00 Braakhuizen 6 (zon) Geldrop 8 (zon)
2 okt 13:00 Braakhuizen 4 (zon) Nieuw Woensel 16 (zon)
2 okt 14:30 Braakhuizen 1 (zon) Beerse Boys 1 (zon)
7 okt 22:00 TOB 3 (zaal) Braakhuizen 1 (zaal)
8 okt 8:30 Braakhuizen JO7-2JM RPC JO7-1
8 okt 8:50 Braakhuizen JO7-2JM Stiphout Vooruit JO7-1
8 okt 9:00 Braakhuizen JO9-2 EMK JO9-3
8 okt 9:00 Braakhuizen JO8-1 RKSV Nuenen JO8-1
8 okt 9:00 Braakhuizen JO8-2 SV Unitas'59 JO8-3
8 okt 9:00 Braakhuizen JO7-1 SJO Juventud JO7-1
8 okt 9:10 SV Unitas'59 JO7-8 Braakhuizen JO7-2JM
8 okt 9:15 S.V. Tongelre JO9-1 Braakhuizen JO9-1
8 okt 9:20 SV Unitas'59 JO7-7 Braakhuizen JO7-1
8 okt 9:40 Braakhuizen JO7-1 RPC JO7-2
8 okt 9:45 RKSV Nuenen JO11-6 Braakhuizen JO11-2
8 okt 10:00 Braakhuizen G2 RPC G1JM
8 okt 10:00 Braakhuizen JO12-1 VV Trinitas JO12-1
8 okt 10:00 Braakhuizen JO11-1 Geldrop JO11-2JM
8 okt 10:00 Braakhuizen JO10-1 Venlosche Boys JO10-1
8 okt 10:00 Woenselse Boys JO10-1 Braakhuizen JO10-2
8 okt 10:00 Braakhuizen JO10-3 EMK JO10-2
8 okt 11:15 Braakhuizen G1 Gemert G1
8 okt 11:15 Braakhuizen JO13-2 S.V. Brandevoort JO13-3
8 okt 13:00 Geldrop JO14-1 Braakhuizen JO14-1
8 okt 14:45 Olympia'18 JO16-1 Braakhuizen JO16-1
8 okt 16:00 Brabantia VE1 Braakhuizen VE2
8 okt 16:45 VV Gestel VE1 Braakhuizen VE1
9 okt 10:00 RPC 6 (zon) Braakhuizen 6 (zon)
9 okt 11:00 Braakhuizen 3 (zon) SV Budel 4 (zon)
9 okt 11:00 RKGSV 4 (zon) Braakhuizen 4 (zon)
9 okt 11:00 Braakhuizen 5 (zon) EMK 7 (zon)
9 okt 12:00 Acht 2 (zon) Braakhuizen 2 (zon)
9 okt 14:30 Hapert 1 (zon) Braakhuizen 1 (zon)
11 okt 20:00 Braakhuizen 2 (zon) Braakhuizen 4 (zon)
14 okt 19:30 Nederwetten VR30+1 Braakhuizen VR30+1
14 okt 20:00 Braakhuizen VR30+1 De Valk VR30+1
14 okt 20:30 Brabantia VR30+2 Braakhuizen VR30+1
14 okt 21:00 Braakhuizen VR30+1 Sterksel VR30+1
15 okt 8:30 SV De Braak JO11-2 Braakhuizen JO11-1
15 okt 8:30 S.V. Brandevoort JO10-4 Braakhuizen JO10-3
15 okt 8:45 Braakhuizen JO7-1 Woenselse Boys JO7-3
15 okt 9:00 Braakhuizen JO9-1 Stiphout Vooruit JO9-2
15 okt 9:00 Braakhuizen JO7-2JM Mierlo Hout JO7-1
15 okt 9:05 DBS JO7-1 Braakhuizen JO7-1
15 okt 9:20 Braakhuizen JO7-2JM S.V. Brandevoort JO7-2
15 okt 9:25 Braakhuizen JO7-1 RPC JO7-2
15 okt 9:30 Mifano JO8-1 Braakhuizen JO8-1
15 okt 9:40 SV Unitas'59 JO7-8 Braakhuizen JO7-2JM
15 okt 9:45 SV Budel JO10-2 Braakhuizen JO10-1
15 okt 9:45 S.V. Brandevoort JO9-4 Braakhuizen JO9-2
15 okt 10:00 Braakhuizen G2 SV Valkenswaard G1
15 okt 10:00 Braakhuizen JO11-2 HVV Helmond JO11-1JM
15 okt 10:00 Braakhuizen JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-3
15 okt 10:30 DBS JO8-6 Braakhuizen JO8-2
15 okt 11:15 Braakhuizen G1 SV De Braak G1
15 okt 11:15 Braakhuizen JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-2
15 okt 12:30 Braakhuizen JO13-2 Geldrop JO13-4
15 okt 15:00 Braakhuizen VE1 RKVVO VE
15 okt 15:00 Braakhuizen VE2 Beerse Boys VE1
16 okt 10:00 RKSV Nuenen 5 (zon) Braakhuizen 3 (zon)
16 okt 11:00 Braakhuizen 2 (zon) FC Eindhoven AV 2 (zon)
16 okt 11:00 Braakhuizen 6 (zon) Pusphaira 7 (zon)
16 okt 13:00 Braakhuizen 4 (zon) SV Unitas'59 11 (zon)
16 okt 14:30 Braakhuizen 1 (zon) Dommelen 1 (zon)
16 okt 14:30 Nieuw Woensel 12 (zon) Braakhuizen 5 (zon)
21 okt 20:00 Braakhuizen 1 (zaal) FC Eindhoven 4 (zaal)
22 okt 10:00 SV Valkenswaard G1 Braakhuizen G1
28 okt 21:05 ESZVV Totelos 5 (zaal) Braakhuizen 1 (zaal)
29 okt 10:00 EMK G1JM Braakhuizen G2
29 okt 12:00 Venlosche Boys G1 Braakhuizen G1
30 okt 10:30 DOSL 3 (zon) Braakhuizen 6 (zon)
30 okt 11:00 Braakhuizen 3 (zon) RKGSV 2 (zon)
30 okt 11:00 Braakhuizen 4 (zon) Acht 8 (zon)
30 okt 11:00 Braakhuizen 5 (zon) Geldrop 10 (zon)
30 okt 12:00 Dommelen 2 (zon) Braakhuizen 2 (zon)
30 okt 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 (zon) Braakhuizen 1 (zon)
4 nov 19:30 De Valk VR30+1 Braakhuizen VR30+1
4 nov 20:00 Braakhuizen VR30+1 Sterksel VR30+1
4 nov 20:10 S.V. Tongelre 2 (zaal) Braakhuizen 1 (zaal)
4 nov 20:30 Brabantia VR30+2 Braakhuizen VR30+1
4 nov 21:00 Braakhuizen VR30+1 Nederwetten VR30+1
5 nov 10:00 Braakhuizen G2 FC Eindhoven AV G1JM
5 nov 16:00 Nuenen VE1 Braakhuizen VE2
5 nov 16:45 SBC VE Braakhuizen VE1
6 nov 10:00 SV Unitas'59 5 (zon) Braakhuizen 3 (zon)
6 nov 10:00 Nederwetten 3 (zon) Braakhuizen 4 (zon)
6 nov 11:00 Braakhuizen 2 (zon) Brabantia 3 (zon)
6 nov 11:00 Braakhuizen 6 (zon) SV Budel 9 (zon)
6 nov 13:15 RKGSV 3 (zon) Braakhuizen 5 (zon)
6 nov 14:30 Braakhuizen 1 (zon) Wilhelmina Boys 1 (zon)
11 nov 20:00 Braakhuizen 1 (zaal) Botafogo 3 (zaal)
12 nov 10:00 SV Valkenswaard G1 Braakhuizen G2
12 nov 11:15 Braakhuizen G1 S.V. Heythuysen G1
12 nov 15:00 Braakhuizen VE2 Wilhelmina Boys VE2
13 nov 11:00 Braakhuizen 3 (zon) EMK 4 (zon)
13 nov 11:00 Braakhuizen 5 (zon) Pusphaira 11 (zon)
13 nov 12:00 Bergeijk 2 (zon) Braakhuizen 2 (zon)
13 nov 12:00 Nieuw Woensel 9 (zon) Braakhuizen 6 (zon)
13 nov 13:00 Braakhuizen 4 (zon) EMK 6 (zon)
13 nov 14:30 SV Unitas'59 1 (zon) Braakhuizen 1 (zon)
18 nov 19:30 Sterksel VR30+1 Braakhuizen VR30+1
18 nov 20:00 Braakhuizen VR30+1 Brabantia VR30+2
18 nov 21:00 De Valk VR30+1 Braakhuizen VR30+1
18 nov 21:30 Braakhuizen VR30+1 Nederwetten VR30+1
19 nov 15:00 Braakhuizen VE1 Tivoli VE
19 nov 15:00 Braakhuizen VE2 Wilhelmina Boys VE1
20 nov 11:00 Braakhuizen 2 (zon) Pusphaira 2 (zon)
20 nov 14:30 Braakhuizen 1 (zon) Bergeijk 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!